Son 10 Yılın En İyi Erkek Parfüm Modelleri

1. Giorgio Armani Code

https://www.outletparfumler.com/image/cache/catalog/gorsel/giorgio-armani-code-edt-125-ml-1000x1000.jpg

Armani Code EDT erkek parfümü, oryantal baharatlı nüanslarıyla baş döndürüyor. 2004 yılından bu yana karizmatik erkeklerin imzası olan parfüm, Eau De Toilette türü esansıyla özellikle yaz ve bahar ayları için hafif bir tercih oluyor. EDP formundaki parfümlerden hafif, EDC’lerden biraz daha yoğun olan koku formu, kullanıcılara iz bırakan bir silaj sağlıyor. Yarattığı koku etkisi ile çevresinde fark edilir olmak isteyenlerin seçimi olan Armani Code, seksi tarzı pekiştiriyor. Aromatik olarak sınıflandırılan koku, floral ve hafif baharatlı notalarıyla karizmanın karşılığı haline geliyor.

Antoine Lie, Antoine Maisondieu ve Clement Gavarry gibi parfüm uzmanı burunların tasarımı olan koku, üst notalarında bergamot ve limon bulunduruyor. Parfüm ilk sıkıldığında üst notaların kokusu alınıyor. Esans ten kokusu ve vücut yağıyla birleştikçe, zaman içinde kokunun daha altındaki notalar duyulmaya başlıyor. Orta notalarda yıldız anason, zeytin çiçeği ve gayak ahşabın yer aldığı parfüm alt notalarda deri, tütün ve tonka fasulyesi taşıyor. Saatler sonra bile koku duyumu sağlayan esans, hem gündüz hem de gece sıkılabiliyor. Başarısını 2006 yılında FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Luxe ödülünü alarak tescilleyen ürün, tüm ciltler için uygun görülüyor.

Modern çağın kentli erkeklerinin seçimi olan tasarım, gece mavisi şişesi ile tutkuyu resmediyor. Denzel Washington’un Oscar töreninde giydiği smokine benzeyen şişesi ile nam salan parfüm, erotizmin şişelenmiş hali olarak tanınıyor. Parfüm, günlük kullanıma uygun bulunuyor. Aynı zamanda bir giyim markası olan Armani’nin parfüm modasını tanımlayan Armani Code erkek parfümü her yaştan erkek tarafından kullanılıyor. Üst notalardan alt notalara doğru uzanan serüvende kullanıcılarına kokular arası bir yolculuk vadeden parfüm, uzun ömürlü kokusu ile adeta mest ediyor.

Armani Code parfüm kullanılırken yan ürünler ile desteklenebiliyor. Daha uzun koku deneyimi için kullanıcıların aynı serinin vücut losyonu, krem ve sabunları tercih edebileceği hatırlatılıyor. Hem vücuda hem de kıyafetlere sıkılabilen kokunun karışmaması için koltuk altına deodorant seçilirken kokusuz olanların alınması öneriliyor. Farklı kokulardaki deodorantlar parfüm kokusunun net ve saf duyumuna mani oluyor. Kokusuz deodorantların yanında mevcutsa Armani Code markasının kendi deodorantları da kullanılabiliyor. Böylelikle parfüm yan ürünlerle destekleniyor ve kalıcılığı artırılıyor.

Armani Code EDT erkek parfümü özel formülü sayesinde ciltte leke oluşturmuyor, güvenle güneşli havalarda bile kullanılabiliyor. Kokunun bileklere, dirseklere, diz arkası ve boyuna sıkılarak daha uzun süre hissedilmesi sağlanabiliyor. Cildin yağ üreten kısımları kokunun daha kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Kokusuz kremlerin üstüne sıkılan parfümlerin de daha uzun süre etkisini koruduğu biliniyor. Her kullanıcının vücut kokusuna göre koku hissinde ufak değişiklikler olabiliyor. Kullanıcılar parfümleri kendileri için alabildiği gibi yakınlarına özel günlerde hediye olarak da tercih edebiliyor. Tek olarak satılan şişenin yan ürünlerle beraber özel edisyon setlerine de rastlanabiliyor.

Modası geçmeyen parfümler arasında şimdiden yerini sağlamlaştıran Armani Code EDT erkek parfümü hem günlük kombinleri hem de gece şıklığını tamamlıyor. Jean ve deri ceketlerle olduğu kadar takım elbiselerle de beraber kullanılan parfüm, vücut kokusunu en iyi tamamlayan kokulardan biri olarak tanımlanıyor. 125 ml hacmindeki parfüm çantada, arabada kolaylıkla taşınabiliyor. Parfümün tazeliğini uzun süre koruyabilmesi için kapağı açıldıktan sonra karanlık, nemsiz yerlerde saklanması tavsiye ediliyor. Yoğun sıcak ve soğuk, ani ısı değişiklikleri, nem farklılıkları ve ışık teması parfümün formülüne zarar verebiliyor. Kullanıcıların parfümü orijinal kutusunda saklamaları öneriler arasında yer alıyor. Parfümün kullanılmadığı zamanlarda kapağının kapalı tutulması salık veriliyor.

2. Dior Homme Intense

https://www.outletparfumler.com/image/cache/catalog/gorsel/dior-homme-intense-edp-100-ml-1000x1000.jpg

Erkek parfümleri arasından hemen ayırt edilebilme özelliğine sahip olan Dior Homme Intense, yumuşak notalara sahip parfümler arasında yer alıyor. Yumuşak notalar, erkeklerin zarif ve kibar duruşlarına kolay bir şekilde uyum sağlıyor.

Sofistike bir koku yaratmak için François Demancy tarafından geliştirilen Dior Homme Intense parfümünün asıl büyüsü Toskana irisinden geliyor. Başlangıç notalarında yoğun olarak gelen Toskana irisi aromaları, orta notalara doğru gelindiği zaman ekvator amberi ve yosun kokusu ile karışıyor. Son notalarda ise sedir ağacının esrarengiz aroması ortaya çıkmaya başlıyor.

İlk saniyelerde kokusunu gösteren parfümün başlangıç kısımlarında kuru kakao aromaları ortaya çıkıyor. İris ile kakaonun birleşimi ise son derece dolgun biçimde ve cazibeli olarak vücudunuzdan yayılıyor. Orta kısımlar ve sonlarda ise, alt notalar tekrar odunsu yönlere doğru ilerliyor.

Modern Tasarım Etkisi

Dior Homme Intense, hoş kokuları ile birlikte aynı zamanda zarif ve modern tasarımlı şişesiyle de dikkat çeken bir parfüm olarak ilgi çekiyor. Mükemmel bir dış görünüme sahip olan şişe tasarımında zarif kesim hatları yer alıyor. Bu özelliği Dior Homme Intense’in akılda kalıcılığını da artırıyor. Erkeksi bir karakter oluşturulması için keskin hatlar ile tasarlanan parfüm şişesi, mekanlarınızda da dekoratif olarak şık bir şekilde kullanabileceğiniz biçimde dizayn ediliyor.

Bağımsız Notalar: Dior Homme Intense

Tene yapışabilecek bir aromaya sahip olan Dior Homme Intense Edp 100 ml Erkek Parfüm, gün boyunca kimseyi rahatsız etmeyecek aynı notalarda bağımsız olarak seyredebilen bir kokuyu sizlere sunuyor.

Sonbahar ve kış aylarında kullanılması önerilen Dior Homme Intense’i dilerseniz yaz aylarında da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Gündelik kullanıma uygun olan Dior Homme Intense aynı zamanda özel gece davetleri ve toplantılarınızda da kullanabileceğiniz esnekliği sizlere sunuyor. Dior Homme Intense, aynı zamanda temiz cilde ve kıyafetlere de istediğiniz sıklıkta uygulayabileceğiniz rahatlığı sizlere veriyor.

Dior Homme Intense, teninize yakışabilecek, gündelik kullanımda asla sıkılmayacağınız, kalıcılık etkisi ile sizi tatmin edebilecek ve uzun süre boyunca kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz bir parfüm olarak ön plana çıkıyor.

Ferahlatıcı notaları teninize armağan eden Dior Homme Intense, gündelik ve gece kullanımlarına uygun olan, girdiği her ortamda maskülen ve zarif duruşunu koruyan erkeklerin de tercih ettiği parfümler arasında bulunuyor. Çok az parfümün yaşattığı bir anda modunuzun değişmesini sağlayabilecek duyguları sizlere sunabilen Dior Homme Intense, sizi sihirli bir dünyanın içerisine sokarak hayal dünyanıza dalmanızı sağlıyor.


Kadın tüketiciler kadar geniş ürün çeşitliliği şansı bulunmayan erkekler, kişisel stillerini yansıtmada özellikle parfüm seçimine büyük özen gösteriyor. Parfümler, tıpkı giyim ve kişisel aksesuarlar gibi, erkeklerin karakterlerini, prestijlerini, maskülen özelliklerini ortaya koyarak kalabalıklar içinde fark edilmelerini ve toplumsal beğeni elde etmelerini kolaylaştırıyor. Onlarca parfüm markası arasında özellikle Dior Homme Intense Edp gibi iddialı, erkeksi ve iz bırakan parfümler erkek tüketiciler tarafından çok tercih edilerek beğeniyle kullanılıyor.

Dior Homme Intense Edp’ye Bakış

Dior Homme Intense Edp, Dior Homme serisinin en iddialı üyelerinden biri olarak, güçlü bir maskülenliğin yansımasını temsil ediyor. Oryantal, odunsu-çiçeksi parfüm ailesinin bu prestijli ve ihtişamlı üyesi, tüm dünyada özellikle 25-45 yaş grubu şehirli erkek tüketiciler tarafından en çok rağbet edilen erkek parfümleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Parfüm, Dior Homme serisi dahilinde, lüks, sofistike, fark edilirliği yüksek ve üst düzey bir parfüm kullanımı deneyimi sunuyor.

Niçin Dior Homme Intense Edp’yi Seçmelisiniz?

Dior Homme Intense Edp, orta-yüksek silajıyla, bulunulan ortamda sunduğu yüksek fark edilirlikle sosyal beğeni almanızı sağlıyor.
Gerek iş ortamlarına ve gerekse gece kullanımlarına mükemmelen uyumlanıyor.
Smart-casual giysilerinizle olduğu kadar, smokin ve takım elbiselerinizle de rahatlıkla kombinlenebiliyor.
100 Ml’lik boyutuyla Dior Homme Intense Edp uzun soluklu bir parfüm kullanım deneyimi sağlıyor.
Tene oturuşu ve kalıcılığıyla çok beğenilen Dior Homme Intense Edp, sunduğu ortalama üstü kalıcılık değerleriyle sık aralıklarla tazeleme gerektirmiyor.
Dior Homme Intense Edp İçeriğinde Neler Var?

Dior Homme Intense Edp, şık ve etkileyici kutusu içinde sunuluyor. Modern ve maskülen dokunuşlar taşıyan karizmatik şişe dizaynıyla da erkek tüketicilerce çok beğenilen Dior Homme Intense Edp:

Tepe Notasında: Güçlü lavanta özleri
Orta Notasında: Yüksek silajı sağlayan iris çiçeği
Dip Notasında: 6 saati aşan kalıcılığı sağlayan vetiver ve sedir ağacı özlerinden oluşan güçlü ve özel formülüyle tüm dünyada parfümörlerden de tam not alıyor.
Prestijin Adresi Dior’un Yaratılış Öyküsü

İkinci Dünya Savaşı sonrası Fransa’sında heyecanlı ve tutkulu tasarımcı Christian Dior kadınların kendilerine özen gösterebilmesi, feminenliğin süksesini yaşayabilmesi ve lüksü hissedebilmesi misyonlarıyla 1947’de ilk moda evini kuruyor. Özel tasarımları büyük sükse yaratan Dior, savaş sonrası halkın moralinin yükselmesinde büyük rol oynuyor. Christian Dior, kişisel stilin başarılı ve etkileyici olmasında parfümü kritik önemde görerek ve dünya parfüm tarihine geçen çok çarpıcı ve ikonik parfümler de tasarlayarak markanın global bir moda devi olmasını sağlıyor. Tasarım zekasını gelişmiş işletmecilik ve pazarlama becerileriyle bütünleyen Christian Dior İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nden başlayarak büyük ölçekli ve o tarihte benzeri olmayan dev tanıtım kampanyalarıyla Dior’u tüm dünyada özel bir konuma kavuşturuyor.

Dior Homme Intense Edp Kullanım Tavsiyeleri

Dior Homme Intense Edp’nin yüksek performanslı kullanımı için günlük duş sonrası temiz ve kuru ten üzerine 20 cm uzaklıktan boyun, göğüs kafesi, bilek içleri ve giysi üzerine püskürtülerek, ovuşturmaksızın kurumaya bırakılması gerekiyor. Günlük yaşam içinde tüm etkinliklere rahatlıkla uyum sağlayabildiği gibi, iş ortamlarında, yemekler, davetler ve resepsiyonlar gibi özel yerlerde da güvenle kullanılabiliyor. Tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabilen Dior Homme Intense Edp, gün içinde 6 saati aşan bir kalıcılık sunuyor ve tercihinize bağlı olarak arzu ettiğiniz ölçüde tazelenebiliyor. Siz de erkeksi özelliklerinizi, karakterinizi, gustonuzu birebir yansıtan o “özel” parfümü henüz bulamadıysanız, Dior Homme Intense Edp’yi şimdi satın alabilir; sosyal ortamlarda büyük beğeniyle kullanabilirsiniz.

3. Hugo Boss Bottled

https://www.outletparfumler.com/image/cache/catalog/gorsel/hugo-boss-bottled-edt-100-ml-1000x1000.jpg

Hugo Boss Bottled Edt 100 Ml Erkek Parfümü

Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün Özellikleri
Esans: Sıcak, Elegan, SofistikeBaşarılı bir gün için son dokunuş. Hugo Boss ruhu bu şişede saklı. Klasik şıklık ve elegan tarzın vazgeçilmez kokusu.Tepe Notası: Elma, TurunçgillerKalp Notası: Sardunya, Connamon, Karanfil
Dip Notası: Sandal, Vetiver, Sedir, Amber, MiskÜrün Avantajları
Günlük kullanıma uygundur.Ürün Kullanımı
Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır

4. Hermes Terre D’Hermes

https://www.outletparfumler.com/image/cache/catalog/gorsel/hermes-terre-d-hermes-edt-100-ml-1000x1000.jpg


Alışılagelmiş parfümlere tepki olarak, nadir bulunan baharat ve meyve esanslarının ahenk içinde birleştirilmesi ile meydan gelmiştir. Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm içeriğinde portakal çiçeği, karabiber, çakmaktaşı, paçuli vanilya ve benzoin gibi saf bitkisel esanslar kullanılarak üretilmiştir. “Hermes’in Toprağı” karakteristik ve hafızaya kazınan bir kokuya sahip olmak isteyen kararlı erkekler için özel olarak Fransız kalitesi ile üretilmiştir. Tonları arasında odunsu, bitkisel ve mineral notalarının bulunduğu Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, yağmur sonrası ortaya çıkan toprak kokusuna benzemektedir. Kış ve sonbahar mevsimlerinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Üst nota olarak bilinen tepe notası, parfümün sıkıldığı an duyulan ilk kokudur ve en uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Terre d’Hermes’in ilk sıkıldığı esnada ortaya çıkan esanslar arasında greyfurt, portakal, çakmak taşı, sardunya yaprakları bulunur. Etkisi saatlerce süren orta nota aynı zaman “kalp notası” ismi ile de anılır. Biber, paçuli, misk, vetiver ve sardunya esanslarının kullanıldığı Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, sabah kullanımının ardından gün boyunca bu notalarda gezer. Son olarak bu parfümün ertesi gün üzerinizde kalacak etkisi, diğer bir adıyla dip notası, sedir, aselbent ve değerli odun harmanından oluşur.

Akıllarda Yer Edinen Kalıcı Parfüm

Ana teması toprak ve ekşi turunçgillerden ilham alınarak hazırlanmıştır. Yoğun narenciye ve sonrasında ortaya çıkan tatmin edici toprak kokusu dünya üzerinde en çok beğenilen esanslar arasında bulunmaktadır. Alerjik bir etki yaratmaması ve tüm ciltler için uygun ve zararsız olması bu özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kokunun arkasındaki yaratıcı burun Jean-Claude Ellana aynı zamanda yazarlık da yapmaktadır. Kendi yorumuyla romantik ve çekici centilmenler için özel olarak üretilmiştir. Birçok ünlü parfümün arkasında ismi bulunan Jean-Claude, kendisi de Hermes Terre kullandığını bir röportajında belirtmiştir.

Hermes Kalitesi ile Özel Hissedin

İçerisinde bulunan yağmur ormanlarının odunsu kokusu ve Sevilya şehrinin portakalları, yerel üreticilerden özel olarak tahsis edilmektedir. Hermes markasının üst düzey kalitesini bir kez daha kanıtladığı Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, sizi özel hissettirir. Terre d’Hermes’in ödül kazanmasında en önemli rol oynayan özelliği tamamen doğal mineraller ve bitkisel özlerin kullanılması ile üretilmiş olmasıdır. Çok özgün ve seçkin bir kokuya sahip olan Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, kullanıcı yorumlarından da çok net anlaşılabileceği üzere kaldıkça güzelleşir; güzelleştikçe etkisi daha da artar. Akdeniz’in narenciye kokusu ile Güney Amerika’da bulunan yağmur ormanlarının eşsiz odunsu esansının harmoni içinde birleşmesi ile ortaya çıkan parfüm, sizi özel hissettirmesinin yanı sıra etrafınızdakileri derinden etkiler.

1837 yılında Thierry Hermès tarafından Paris’de kurulmuştur. 2013 yılından beri Axel Dumas tarafından yönetilen Hermes markası dünya çapında bir üne sahiptir.

Tüm cilt tipleri için uygundur ve günlük kullanım için uygundur. Dikkatli dozlarda kullanılırsa uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir. Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.


Parfüm evreni öylesine zengin alternatifli ve derin bir endüstri ki erkek tüketiciler çoğu kez dünya devi parfüm markalarının tüm lansmanlarını takip etmekte ve kendilerine en yakışacak kokuyu seçmekte çok zorlanıyorlar. İsabetli seçilmiş bir kokunun tüm algılanışlarını anında değiştireceğini bilen stil sahibi erkekler, ideal kokuyu seçme zorluğunu dünya parfüm endüstrisinin en özel statülü erkek parfümlerinden Hermes Terre D’Hermes Edt ile aşıyor.

Hermes Terre D’Hermes ile Teninde Bir Sanat Eseri Taşımak

Hermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, Fransız moda devi Hermes tarafından 2006 yılında dünya kamuoyuna tanıtıldığı günden itibaren, çok sayıda ünlü ve popüler parfümün elde edemediği çok özel bir sükseyi ve konumu elinde tutuyor. 25-45 yaş grubu, stil sahibi ve rafine bir parfüm gustosu olan erkek tüketicilerin parfümlerinde görmek istediği özellikler özgünlük, çarpıcılık, hafızaya kazınma ve güçlü etki yaratma olarak sıralanıyor. Tüm bu beklentilere başka hiçbir parfümün yapamadığı şekilde cevap veren Hermes Terre D’Hermes Edt sarsıcı, benzersiz bileşenleri ve sıra dışı kokusuyla ödül üstüne ödül alıyor. Bu çok seçkin parfümün yaratıcısı dünyaca ünlü parfümör Jean Claude Ellana, Hermes Terre D’Hermes Edt’nin bir sanat eseri konumunda olduğunu ve onu yarattığı tarihten itibaren başkaca bir parfüm kullanamadığını kaydediyor.

5. Giorgio Armani Acqua Di Gio

https://www.outletparfumler.com/image/cache/catalog/gorsel/giorgio-armani-acqua-di-gio-edt-1000x1000.jpg


Giorgio Armani Acqua Di Gio Edt 200 Ml Erkek Parfüm, taze, ferahlatıcı ama erkeksi bir koku özelliği sunuyor. Parfüm, karizmatik ve maskülen erkeklere hitap ediyor. Armani’nin acqua özellikli bu kokusu, suyun ferahlatıcı hissini yaşamanıza olanak tanıyor. İçerdiği notalar ve su bazlı oluşu onu fresh kokular grubuna dâhil ediyor. Çekici ve seksi genç erkekler için ideal bir koku olduğu belirtiliyor.

Giorgio Armani Acqua Di Gio’nun Koku Özellikleri

Fresh, çekici, seksi ve hoş bir koku olarak karşı cinsi çok etkiliyor.
Dikkat çekici özelliği ile girilen her ortamda fark edilmeyi sağlıyor.
Otantik tatlar sunan ve ferah bir his yaratan koku, erkeğin ruhunu özgür bırakıyor.
Tazeliğin ve deniz kokusunun kışkırtıcı etkisi, kadınları da özgürlüğe davet ediyor.
Edt özelliği ile ağır değil hafif bir koku özelliği taşıyor.
Kadınlar üzerinde faklı bir etki yaratmak istiyorsanız parfüm tercihinizi Giorgio Armani Acqua Di Gio Edt’den yana kullanabilirsiniz.

Giorgio Armani Acqua Di Gio’nun Yapısal Özellikleri

Ruhunuzu ve bedeninizi özgürleştirecek Giorgio Armani Acqua Di Gio ile denizin esintisini, Akdeniz güneşinin sıcaklığını teninizde hissedebilirsiniz. Büyülü bir dokunuş gibi sizi saran koku, aynı etkiyi çevrenize de yansıtıyor. Doğal, ferah ve kışkırtan notalar sunuyor.

Parfümün üst notalarında; bergamot, limon, yeşil mandalina, portakal çiçeği ve Calabria yer alıyor.
Orta notalarda; menekşe, kaya gülü, deniz notaları, yasemin yaprağı, frezya ve muhabbet çiçeği aromaları kendini gösteriyor.
Dip notalarda; biberiye, Endonezya paçuli, sedir ağacı ve beyaz misk ile son dokunuşlar hissediliyor.
Fresh, çekici ve seksi özellikler taşıyor
Giorgio Armani Acqua Edt 200 Ml Erkek Parfüm ile İtalya’nın altın rengi sahillerine, sıcacık güneşine ve Akdeniz’in ferahlatan sularına küçük bir gezi yapabilirsiniz. Teninizi özgür kılacak taptaze bir koku ile huzuru yakalayabilirsiniz.

Giorgio Armani Acqua Di Gio Edt için Kullanım Önerileri

Parfüm size günün her anında kullanabileceğiniz bir koku sunuyor.

Her cilt tipi için uygun özellik taşıyor.
Temiz tene ve kıyafete dilediğiniz kadar uygulanabiliyor.
Gece kullanımından çok gündüz kullanımları daha ideal oluyor.
20 – 30 yaş arası genç ve seksi erkeklere daha çok yakışıyor
Kalıcı özellik taşıyor ama hafif koku özelliği sunuyor.
Kadınlar tarafından beğenilen odunsu ve su bazlı aromaları, çiçek kokularının yarattığı çekiciliği ve limon çiçeğinin ferahlığıyla ilkbahar ve yaz aylarına çok yakışan bir parfüm oluyor. Giorgio Armani Acqua Di Gio Edt 200 Ml Erkek Parfümü, sadece gençlerin değil genç kalmaktan hoşlanan erkeklerin de parfüm seçimi olmayı başarıyor.

Armani Markası Hakkında

İtalyan Emporio Armani, dünyanın en ünlü moda markalarının başında geliyor. Giorgio Armani’nin kurduğu marka, modacının kişiliğini ve ruhunu yansıtan çizgiler içeriyor. 1974 yılında Milano’da kurulan Emporio Armani markası, kısa zamanda tüm dünyaya yayılan ve takdir edilen bir marka olmayı başarıyor. Giorgio Armani’nin, Richard Gere’in Amerikan Jigolosu filmi için hazırladığı kostümler ise modacıyı zirveye taşıyor. Hazır giyimden takıya, parfümden gözlüğe ve saatten dekorasyona kadar birçok alanda üretim yapan marka, parfümleriyle de büyük beğeni topluyor. İtalyan markası olan Armani, Amerika’da en çok talep gören Avrupalı marka olma ayrıcalığı taşıyor. Markanın en belirgin özelliğini ise klasik çizgileri günümüze uyarlayarak modernize etmesi ve sıra dışı tasarımlar yaratması oluşturuyor.


Kaynak: https://www.outletparfumler.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s